Pradedamas paraiškų vertinimas

Pradedamas paraiškų vertinimas

  • 2022 lapkričio 22 d.

Lapkričio 17 d. baigėsi paraiškų teikimo terminas dėl dalyvavimo projekte „Dizaino sparnai“. Šio kvietimo metu sulaukta 64 paraiškų, kurios perduotos administraciniam vertinimui.

„Dėkojame visiems dalyvavusiems. Dėmesys projektui buvo išties nemažas, džiaugiamės ir tuo, kad projekte dalyvauti panoro įmonės iš visos Lietuvos, užsiimančios pačia įvairiausia veikla. Tai rodo projekto aktualumą ir atliepiamus smulkių ir vidutinio dydžio įmonių poreikius. Dabar žengiame į kitą etapą – efektyvų paraiškų vertinimą“, – sako „Dizaino sparnų“ vadovė Gabija Vanagė.

Šiuo metu projekte jau dalyvauja 15 įmonių, kurioms dizaino sprendimus, grįstus skaitmeniniais, inovacijų ir žiedinės ekonomikos principais, kuria pradedantieji dizaino profesionalai, kuruojami patyrusių mentorių – didelę patirtį sukaupusių dizaino ekspertų.

Antrojo etapo paraiškų vertinimo rezultatus planuojama paskelbti gruodžio mėnesį.

Luko Ruškio nuotrauka

2023 sausio 23 d.

Sausio 20 d. baigėsi paraiškų teikimo terminas dėl UX/UI dizainerio(-ės) dalyvavimo projekte „Dizaino sparnai“. Ši...

2023 sausio 19 d.

Pirmasis projekto etapas artėja į pabaigą, baigiami kurti ir dizaino sprendimai įmonėms. Pabaigti dizaino sprendimai jau netrukus bus pristatyti mūsų ...

2023 sausio 2 d.

Projektas „Dizaino sparnai“ kviečia prie bendruomenės prisijungti UX/UI dizaino specialistą(-ę), kuris(-i) kurtų skaitmeniniais, inovacijų...