Diskusijos įrašas: Ananasų odos rankinė, kelnės iš kanapių pluošto. Ar verslas ir vartotojai jau pasiruošę tvariai madai?

Diskusijos įrašas: Ananasų odos rankinė, kelnės iš kanapių pluošto. Ar verslas ir vartotojai jau pasiruošę tvariai madai?

  • 2023 rugsėjo 13 d.

Savo patirtimi ir įžvalgomis diskusijoje „Ananasų odos rankinė, kelnės iš kanapių pluošto. Ar verslas ir vartotojai jau pasiruošę tvariai madai?“ festivalio „Būtent!“ metu dalinosi mados dizainerės Jolanta Rimkutė, Indrė Makarevičė ir Justina Semčenkaitė, Vilniaus Dailės Akademijos (VDA) Tvarios mados disciplinos lektorė ir mados apžvalgininkė. Diskusiją moderavo doc. Justė Kubilinskaitė Tarvydienė, mados analitikė, VDA ir Vilniaus dizaino kolegijos (VDK) dėstytoja, žurnalo „Moteris“ mados redaktorė. Diskusiją iniciavo projektas „Dizaino sparnai“.

2023 rugsėjo 13 d.

      Organizatorių skaičiavimu šiemet festivalyje apsilankė daugiau nei 5000 žmonių. Džiaugiamės galėję jiems pris...

2023 rugpjūčio 31 d.

Ar vartotojai ir verslas yra pasiruošę tvariai madai? Ar tvarumas jau tampa mada? Tvarumas ir mada yra beveik paraleliai minimos sąvokos, nes m...

2023 rugpjūčio 21 d.

Rugpjūčio 26 d., 18.30 val., diskusijų festivalio „Būtent!“ metu, visus neabejingus tvarumui kviečiame pasiklausyti aktualios diskusi...