Diskusijos įrašas: Ananasų odos rankinė, kelnės iš kanapių pluošto. Ar verslas ir vartotojai jau pasiruošę tvariai madai?

Diskusijos įrašas: Ananasų odos rankinė, kelnės iš kanapių pluošto. Ar verslas ir vartotojai jau pasiruošę tvariai madai?

  • 2023 rugsėjo 13 d.

Savo patirtimi ir įžvalgomis diskusijoje „Ananasų odos rankinė, kelnės iš kanapių pluošto. Ar verslas ir vartotojai jau pasiruošę tvariai madai?“ festivalio „Būtent!“ metu dalinosi mados dizainerės Jolanta Rimkutė, Indrė Makarevičė ir Justina Semčenkaitė, Vilniaus Dailės Akademijos (VDA) Tvarios mados disciplinos lektorė ir mados apžvalgininkė. Diskusiją moderavo doc. Justė Kubilinskaitė Tarvydienė, mados analitikė, VDA ir Vilniaus dizaino kolegijos (VDK) dėstytoja, žurnalo „Moteris“ mados redaktorė. Diskusiją iniciavo projektas „Dizaino sparnai“.

2023 spalio 12 d.

Projekto vadovė Gabija Vanagė dalyvaus festivalio ADC*LT rengiamoje diskusijoje „Jaunieji talentai: kaip jų rasti ir ką jiems duoti?“...

2023 rugsėjo 26 d.

Užsibrėžusi sukurti rankinių kolekciją, skirtą žmonėms atsisakiusiems natūralios odos produktų ir veganams, Ingrida Jasinskė susidūrė su netikėtais tv...

2023 rugsėjo 13 d.

      Organizatorių skaičiavimu šiemet festivalyje apsilankė daugiau nei 5000 žmonių. Džiaugiamės galėję jiems pris...