Kiek kainuoja kūrybinė laisvė?

Kiek kainuoja kūrybinė laisvė?

  • 2022 rugpjūčio 30 d.

Jau šį penktadienį, rugsėjo 2 d. projektas „Dizaino sparnai" keliauja į Birštoną, diskusijų festivalį „Būtent!". Vytauto parke įsikūrusioje „Ateities Lietuva" erdvėje (Nr.1), 20 val. diskutuosime apie kūrybinės laisvės kainą su patyrusiais dizaino profesionalais bei įmonių atstovais. 

Vadovaudamiesi savo ilgamete patirtimi diskusijos dalyviai nagrinės dažnai iškylančius klausimus ne vienam jaunam kūrėjui: kiek kainuoja laisvė kurti tai, kas prie širdies? Ar visada turėsiu pinigų iš ko pragyventi ar kas pirks mano kūrybą? Kas patogiau įmonėms: samdyti dizainerį kaip darbuotoją ar ieškoti laisvai samdomo ar agentūros? 

Diskusijos dalyviai:

Denis Orlenok, dizaineris praktikas, daugiau nei 10 metų kuria ir plėtoja sprendimus pramoninio dizaino srityje tiek Lietuvoje, tiek įvairiose užsienio šalyse, dėsto šalies aukštosiose mokyklose, yra pelnęs daugiau nei 20 prestižinių apdovanojimų produkto dizaino srityje.

Lukas Ruškys, 26 metų patirtį vizualinės komunikacijos srityje turintis profesionalas plėtoja įvairius vizualinio identiteto, ženklodaros ir socialinės reklamos projektus, kuriems reikalinga ne tik anksčiau įgyta patirtis, bet ir rinkodaros bei socialinės psichologijos žinios.

Martynas Birškys, dizaino studijos „DADADA studio“ įkūrėjas ir kūrybos vadovas įgyvendino ne vieną tarptautinį projektą, pelnė kelias dešimtis apdovanojimų, vadovavo dizainerių kūrybinėms komandoms ženklodaros agentūrose Ukrainoje bei Čekijoje.

Erika Mikulskienė, EMKO place, įkūrėja bei vadovė, bendradarbiauja su laisvai samdomais dizaineriais juos samdydama interjero aksesuarų bei baldų kūrybai bei jų atstovavimu rinkoje.

Diskusiją moderuos:

Audronė Drungilaitė, Vilniaus dailės akademijos Dizaino inovacijų centro direktorė.

Kviečiame atvykti ir pasimėgauti diskusijomis įdomiomis temomis! Pasižymėkite FB renginį kalendoriuje.

Gyvai diskusiją galėsite stebėti mūsų FB puslapyje. Tiesioginė FB transliacija

#būtent #diskusijųfestivalis

2023 sausio 23 d.

Sausio 20 d. baigėsi paraiškų teikimo terminas dėl UX/UI dizainerio(-ės) dalyvavimo projekte „Dizaino sparnai“. Ši...

2023 sausio 19 d.

Pirmasis projekto etapas artėja į pabaigą, baigiami kurti ir dizaino sprendimai įmonėms. Pabaigti dizaino sprendimai jau netrukus bus pristatyti mūsų ...

2023 sausio 2 d.

Projektas „Dizaino sparnai“ kviečia prie bendruomenės prisijungti UX/UI dizaino specialistą(-ę), kuris(-i) kurtų skaitmeniniais, inovacijų...