Konsultacijų diena „Dizaino sprendimai kuriantys naudą ir vertę verslui“

Konsultacijų diena „Dizaino sprendimai kuriantys naudą ir vertę verslui“

  • 2022 birželio 21 d.

2022 m. birželio 27 d. 13.00–17.00 val.
Nuotolinis renginys

Skelbdamas papildomą kvietimą įmonėms iki 2022 m. liepos 3 d. teikti paraiškas nefinansinei paramai gauti, projektas „Dizaino sparnai“ kviečia dalyvauti Konsultacijų dienoje.

Jos metu numatomas projekto pristatymas ir pranešimas apie tai, kas yra geras dizainas ir kaip sukurti vertę verslui pasitelkiant dizaino sprendimus, o po to vyks nemokamų individualių verslo konsultacijų sesija potencialiems pareiškėjams su dizaino ekspertais dėl galimų konkurencingų ir tvarių dizaino sprendimų verslo įmonėse.

Programa:
13.00–13.05 val. Trumpas projekto pristatymas (Gabija Vanagė, projekto „Dizaino sparnai“ vadovė)
13.05–13.20 val. pranešimas „Dizaino sprendimai kuriantys naudą ir vertę verslui“ (Audronė Drungilaitė, Vilniaus dailės akademijos Dizaino inovacijų centro vadovė, projekto „Dizaino sparnai“ konsultantė);
13.20–13.30 val. žiūrovų klausimų sesija projekto „Dizaino sparnai“ komandai;
13.30–17.00 val. individualios 15 min. trukmės konsultacijos. Konsultacijas teiks įvairių dizaino krypčių ekspertai Martynas Birškys, Denis Orlenok ir Lukas Ruškys.

Registruotis į jas galima čia: https://bit.ly/39GVDYr (registracija baigta)

Vienos individualios konsultacijos trukmė – iki 15 min. Konsultacijos vyks nuotoliniu būdu, į jas būtina registruotis. Atkreiptinas dėmesys, kad iš anksto neužsiregistravę dalyviai negalės išklausyti pristatymo bei pranešimo ir gauti individualią konsultaciją.

Pasižymėkite renginio priminimą socialiniame tinkle „Facebook“: https://bit.ly/3HHMpYt

Projektą įgyvendina Lietuvos kultūros taryba, parengusi šią priemonę kartu su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.
Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo.

Kviečiame dalyvauti!

2022 rugsėjo 19 d.

Pagrindinis projekto „Dizaino sparnai“ tikslas – skatinti labai mažas, mažas ar vidutines įmones kurti ir diegti naujus dizaino spre...

2022 rugsėjo 15 d.

Kiek kainuoja laisvė kurti tai, kas prie širdies? Ar visada galėsiu iš to pragyventi, kas pirks mano kūrybą? Šie ir dar daugiau k...

2022 rugpjūčio 30 d.

Jau šį penktadienį, rugsėjo 2 d. projektas „Dizaino sparnai" keliauja į Birštoną, diskusijų festivalį „Būtent!". V...