Konsultacijų diena „Dizaino sprendimai kuriantys naudą ir vertę verslui“

Konsultacijų diena „Dizaino sprendimai kuriantys naudą ir vertę verslui“

  • 2022 birželio 21 d.

2022 m. birželio 27 d. 13.00–17.00 val.
Nuotolinis renginys

Skelbdamas papildomą kvietimą įmonėms iki 2022 m. liepos 3 d. teikti paraiškas nefinansinei paramai gauti, projektas „Dizaino sparnai“ kviečia dalyvauti Konsultacijų dienoje.

Jos metu numatomas projekto pristatymas ir pranešimas apie tai, kas yra geras dizainas ir kaip sukurti vertę verslui pasitelkiant dizaino sprendimus, o po to vyks nemokamų individualių verslo konsultacijų sesija potencialiems pareiškėjams su dizaino ekspertais dėl galimų konkurencingų ir tvarių dizaino sprendimų verslo įmonėse.

Programa:
13.00–13.05 val. Trumpas projekto pristatymas (Gabija Vanagė, projekto „Dizaino sparnai“ vadovė)
13.05–13.20 val. pranešimas „Dizaino sprendimai kuriantys naudą ir vertę verslui“ (Audronė Drungilaitė, Vilniaus dailės akademijos Dizaino inovacijų centro vadovė, projekto „Dizaino sparnai“ konsultantė);
13.20–13.30 val. žiūrovų klausimų sesija projekto „Dizaino sparnai“ komandai;
13.30–17.00 val. individualios 15 min. trukmės konsultacijos. Konsultacijas teiks įvairių dizaino krypčių ekspertai Martynas Birškys, Denis Orlenok ir Lukas Ruškys.

Registruotis į jas galima čia: https://bit.ly/39GVDYr (registracija baigta)

Vienos individualios konsultacijos trukmė – iki 15 min. Konsultacijos vyks nuotoliniu būdu, į jas būtina registruotis. Atkreiptinas dėmesys, kad iš anksto neužsiregistravę dalyviai negalės išklausyti pristatymo bei pranešimo ir gauti individualią konsultaciją.

Pasižymėkite renginio priminimą socialiniame tinkle „Facebook“: https://bit.ly/3HHMpYt

Projektą įgyvendina Lietuvos kultūros taryba, parengusi šią priemonę kartu su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.
Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo.

Kviečiame dalyvauti!

2023 rugsėjo 13 d.

Savo patirtimi ir įžvalgomis diskusijoje „Ananasų odos rankinė, kelnės iš kanapių pluošto. Ar verslas ir vartotojai jau pasiru...

2023 rugsėjo 13 d.

      Organizatorių skaičiavimu šiemet festivalyje apsilankė daugiau nei 5000 žmonių. Džiaugiamės galėję jiems pris...

2023 rugpjūčio 31 d.

Ar vartotojai ir verslas yra pasiruošę tvariai madai? Ar tvarumas jau tampa mada? Tvarumas ir mada yra beveik paraleliai minimos sąvokos, nes m...