Projektas „Dizaino sparnai“ bus pristatytas BEDA generalinėje asamblėjoje

Projektas „Dizaino sparnai“ bus pristatytas BEDA generalinėje asamblėjoje

  • 2024 gegužės 28 d.

Gegužės 30-31 d. Briuselyje (Belgija) vyksiančioje Europos dizaino asociacijų biuro (angl. The Bureau of European Design Associations, BEDA) generalinėje asamblėjoje bus pristatytas projektas „Dizaino sparnai“. Pranešėja - Audronė Drungilaitė, VDA Dizaino inovacijų centro vadovė. Asamblėjos dalyviams A. Drungilaitė pristatys visos Europos mastu unikalų projektą, apjungiantį pradedančiuosius dizainerius ir įmones. 

Be generalinės asamblėjos BEDA gegužės 30-31 d. taip pat organizuoja ir dizaino forumą. Šių metų forumo tema - „Cool Europe - by Design“. Organizatoriai renginio metu kvies gilintis į ryšio, optimizmo, atvirumo, ilgaamžiškumo įtaką dizainui. Bendromis pastangomis bus siekiama nutiesti kelią ateičiai, kurioje kūrybiškumas derės su tikslu ir tvarumu. 

Apie BEDA: 

1969 m. įkurta ir Briuselyje įsikūrusi BEDA yra pelno nesiekianti organizacija, kuriai priklauso daugiau kaip 50 narių iš 28 Europos šalių. Jai priklauso dizaino organizacijos, profesinės ir prekybos asociacijos, kurios visos skatina novatorišką dizainą nacionaliniu ar regioniniu mastu. BEDA daugiausia dėmesio skiria trims pagrindinėms temoms: „klimato kaita ir tvarumas“, „mūsų ateities skaitmeninimas“ ir „dizainas -  augimui ir klestėjimui Europoje skatinti“.

2024 birželio 13 d.

Projekto „Dizaino sparnai“ vadovė Gabija Vanagė drauge su Lietuvos kultūros tarybos administracijos direktore Rūta Stepanovaite&...

2024 gegužės 22 d.

Projektas „Dizaino sparnai“ buvo įtrauktas į Europos Sąjungos socialinių inovacijų iniciatyvų programą SIM (Social Innovation Match), kuri...

2024 balandžio 30 d.

Bendrovė „Kertušas“, valdanti prekės ženklą „Puikūs kemperiai“ turi ilgametę patirtį turistinių automobilių nuomos...