Jie yra projekto „Dizaino sparnai“ žinių ir patirties balansas, gebėjimo spręsti problemas matas, lyderystė, grįsta profesionalumo, nešališkumo, sąžiningumo, konfidencialumo, lygiateisiškumo ir kolegiškumo principais. Jie padės rasti ryšį pradedantiesiems dizaineriams ir įmonėms bei lydės juos iki galutinio kūrybinės veiklos rezultato.

Pagrindiniai mentorių uždaviniai:

  • Vertinti, atrinkti ir suvesti projekto „Dizaino sparnai“ dalyvius – pradedančiuosius dizainerius ir įmones bei kartu su jais siekti bendro kūrybinio rezultato;
  • Dalintis patirtimi, teikti konsultacijas ir pagalbą tiek projekto komandai, tiek dalyviams kuriant ir diegiant naujus dizaino sprendimus atitinkamoje srityje;
  • Dalyvauti projekto mokymuose ir kitose veiklose;
  • Įvertinti ir tvirtinti projekto dalyvių pasiekimus ir prisidėti prie galutinės jų ataskaitos parengimo;
  • Siekiant sėkmingų projekto rezultatų, bendradarbiauti su Lietuvos kultūros tarybos komanda ir kitomis organizacijomis.

Susiję dokumentai:
Mentorių atrankos aprašas
Mentorių darbo reglamentas

Kviečiame susipažinti su projekto „Dizaino sparnai“ mentoriais!

Martynas Birškys

Martynas Birškys

Komunikacijų dizainas

Dizaino studijos „DADADA studio“ įkūrėjas ir kūrybos vadovas įgyvendino ne vieną tarptautinį projektą, pelnė kelias dešimtis apdovanojimų, vadovavo dizainerių kūrybinėms komandoms žinomose agentūrose Ukrainoje bei Čekijoje.

Gabrielė Liaugminaitė, Deividas Kačiušis, Augustė Buinevičiūtė.

Denis Orlenok

Denis Orlenok

Produkto (gaminio) dizainas

Daugiau nei 10 metų kuria ir plėtoja sprendimus pramoninio dizaino srityje tiek Lietuvoje, tiek įvairiose užsienio šalyse, dėsto šalies aukštosiose mokyklose, yra pelnęs daugiau nei 20 prestižinių apdovanojimų.

Gerda Liudvinavičiūtė, Justė Bukauskytė, Lukas Avėnas, Gintarė Kunigonytė

Sandra Mockutė–Cicėnė

Sandra Mockutė–Cicėnė

Produkto (gaminio) dizainas

Šiais metais įgis meno daktarės laipsnį mados srityje, nors jau daugiau nei 15 metų dirba praktiškai, plėtoja prekės ženklą „LueL“ – kuria drabužių kolekcijas ir pristato jas tarptautinėse parodose, o taip pat vysto hibridinį skaitmeninės ir fizinės mados projektą.

Gintarė Petkevičiūtė, Viktorija Valužytė, Ramunė Raslavičiūtė

Lukas Ruškys

Lukas Ruškys

Komunikacijų dizainas

26 metų patirtį vizualinės komunikacijos srityje turintis profesionalas plėtoja įvairius vizualinio identiteto, ženklodaros ir socialinės reklamos projektus, kuriems reikalinga ne tik anksčiau įgyta patirtis, bet ir rinkodaros bei socialinės psichologijos žinios.

Augustė Buinevičiūtė, Miglė Rukštelytė, Monika Pernavaitė, Leonardas Sindaravičius, Benedikta Kanytė

Pijus Cicėnas

Pijus Cicėnas

Procesų, paslaugų ir sąsajų dizainas

Beveik 10 metų patirtį turintis 3D bei judančios grafikos profesionalas įgyvendino ne vieną didelį projektą žinomose įmonėse, praeityje gilinosi ir į vitražo meną, o šiuo metu kuria ir plėtoja dizaino sprendimus individualiai.

Deimantė Gudelytė, Dzmitry Kakhaniuk, Elzė Janutaitė

Jolanta Rimkutė

Jolanta Rimkutė

Produkto (gaminio) dizainas

Žinoma mados dizainerė kuria ir plėtoja lietuviško identiteto iniciatyvas ir prekės ženklus, filmų ir spektaklių kostiumus, organizuoja ir dalyvauja mados festivaliuose, dėsto šalies aukštosiose mokyklose, yra pelniusi daug prestižinių apdovanojimų.

Paulina Starikovaitė, Ramutė Raslavičiūtė, Viktorija Stundytė, Indrė Makarevičė